SLUŽBY


Svatební focení

Je jednou z nejnáročnějších fotografických disciplín. Zde se shodneme všichni. Je to Váš den a můj úkol je vydat ze sebe maximum a být tu pro Vás. Vytvořit takové fotografie, které Vám umožní prožívat svatební den stále dokola. 

Aby vše proběhlo jak má... Velmi rád se s Vámi před termínem svatebního dne sejdu. Zde probereme veškeré Vaše představy a nastíníme si den.

Rodinné focení

I dva jsou rodina... Pojďme na místa, kde to máte rádi. Na místa, kde máte pěkné vzpomínky. Nebo tam, kde by jste je chtěly vytvořit a uchovat. 

Portrétní focení

Ať už chcete zvěčnit sami sebe, vytvořit vizitku Vaší osobnosti, nebo udělat někomu radost. Můžeme být kreativní... vše je na domluvě.

Newborn (lifestyle) focení

Nic víc nemůže být pro Vaší pohodu, než fotografování přímo u Vás doma. Tento druh focení není jen pro Vaše nejmenší, ale samozřejmě i pro celou rodinu. (V případě miminek, pište o termín už v době očekávání, focení je ideální max. do 14 dnů od narození).

Mazlíčci

I na naše čtyřnohé kamarády přece nesmíme zapomenout. Samostatně jako portrét, v akci, nebo s Vámi a rodinou. Vše zvládneme.